19 Απρ 2015

Ισοπαλία 0-0 για τους Νέους της Ακ. Ποδ. Σούδας

Λευκή ισοπαλία για την ομάδα Νέων της Ακαδ. Ποδ. Σούδας σήμερα το πρωί στο γήπεδο των Αγ. Αποστόλων, για την 25η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Νέων 2014-15, απέναντι στην αντίστοιχη ομάδα Νέων του ΙΝΚΑ.
Σ' ένα πολύ καλό παιχνίδι απέναντι στο πρωτοπόρο και αήττητο ΙΝΚΑ, που στο πρώτο ημίχρονο είχε κι ένα μακρινό σουτ στο δοκάρι, η ομάδα μας θα μπορούσε να προηγηθεί όταν στο 46' μετά από εκτέλεση κόρνερ του Σανδαλάκη και ωραία κεφαλιά του Βεργεράκη η μπάλα αποκρούσθηκε από το οριζόντιο δοκάρι ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο Μιχαλόπουλος από ευνοϊκή θέση πλάσαρε πάνω στον τερματοφύλακα και δεν κατάφερε να ανοίξει το σκορ που τελικά παρέμεινε στο 0-0.
Ακαδ. Ποδ. Σούδας : (Χατζηγιάννης Μιχ.) Τσαγκάρης, Λαβράνος, Στέφα, Ματζοράκης, Λιονάκης, Βεργεράκης, Τσένκο (50' Βασιλοδημητράκης), Ρηγάκης, Χαριτάκης (53' Πισσαδάκης), Σανδαλάκης, Μιχαλόπουλος.
Αναπληρωματικοί : Μουμούρης, Ποταμίτης, Τζανεράκης, Κουτρουμπάς.