14 Απρ 2014

Ακ. Ποδ. Σούδας - A.E.Xανίων 3-0 άνευ αγώνος (Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας 18η αγωνιστική)

Ξεκούραστο τρίποντο με σκορ 3-0 άνευ αγώνος για  την ομάδα της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου Σούδας που στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ' Κατηγορίας Χανίων 2013-14, δεν αγωνίσθηκε αφού η ομάδα της Α.Ε.Χανίων έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.
Τα υπόλοιπα αποτελέσματα καθώς και η βαθμολογία μετά την 18η αγωνιστική (εκκρεμεί 1 αγώνας) :
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4-0
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-3 α.α.  Νέος Σαμψών ηττήθηκε στα χαρτιά από τον Ατρόμητο, καθώς οι άνθρωποι της ομάδας έχασαν την κατάσταση υγείας των ποδοσφαιριστών, με τον ρέφερι της αναμέτρησης να κατοχυρώνει την αναμέτρηση υπέρ των φιλοξενούμενων λόγω του ότι είχε παρέλθει η προκαθορισμένη ώρα, όταν οι άνθρωποι της ομάδας του Νέου Σαμψών έδωσαν το αντίγραφο της κατάστασης υγείας.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.-ΡΑΠ. - ΤΑΛΩΣ 5-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ 0-3
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. - ΥΡΤΑΚΙΝΑ 5-0
 - Η ομάδα ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές και θα ξεκινήσει την επόμενη αγ.περίοδο 2014-15 με -2 βαθμούς.
- Η ομάδα ΔΙΑΓΟΡΑΣ έχει -4 βαθμούς από ποινές και έχει ξεκινήσει με -4 βαθμούς.
- Η ομάδα ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ έχει -4 βαθμούς από ποινές και έχει ξεκινήσει με -4 βαθμούς.
- Η ομάδα Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ έχει -6 βαθμούς από ποινές και
θα ξεκινήσει την επόμενη αγ.περίοδο 2014-15 με -6 βαθμούς. Η ίδια ομάδα μετά από 3 μηδενισμούς έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα και κάθε αντίπαλός της παίρνει το μεταξύ τους παιχνίδι με 3-0 άνευ αγώνος.
- Η ομάδα ΤΑΛΩΣ έχει -12 βαθμούς από ποινές και θα ξεκινήσει την επόμενη αγ.περίοδο 2014-15 με -7 βαθμούς.