13 Απρ 2011

Αποτελέσματα και Βαθμολογίες (9/4/2011)

Παίδες
1ος όμιλος (13η αγωνιστική)
ΑΟΧ - Περιβόλια 8-0 (Ανδρεαδάκης Ν. 3, Αργυρουδάκης Στ. 2, Φυλλαδιτάκης Γ., Νικολακάκης Α., Τανούσι Μ.)
Ιωνία 2000 - Παλαιόχωρα 8-0 (Ζιντιρίδης 3, Μποντούρι 2, Σαρρής, Παπαδοκωνσταντάκης, Πατεράκης)
Νέοι Χανίων - Μινώταυρος 1-8 (Βαγιενάς Σπ. - Ξηράκης 3, Γκογκολάκης Ι.Γ., Γκογκολάκης Ι.Χ., Ζιρίδης, Σασιασβίλι, Φέλας)
Κισαμικός - Αρης Σ. 2-1 (Κατσικανδαράκης 2 - Φέτζκας)

Μικρός Τελικός
Αρης Σούδας - Νέοι Χανίων 4-3 στην παράταση (3-3 ο καν. αγώνας)
Στο 7' ο Μ. Παπαδάκης άνοιξε το σκορ για τους Νέους Χανίων όμως μέχρι να συμπληρωθεί το α' ημίχρονο η ομάδα της Σούδας το ανέτρεψε με δύο
τέρματα του Καπάνταη (17', 25') και ένα του Λεβεντέλη (20'). Στο β' μέρος οι Νέοι Χανίων ξανά με δύο γκολ του Παπαδάκη ισοφάρισαν σε 3-3 και έστειλαν τον αγώνα στην 20λεπτη παράταση όπου ο Μαστοράκης με γκολ στο 74' έδωσε την 3η θέση στον Αρη. Συγχαρητήρια στα παιδιά και στον προπονητή τους Στ.Κουκουδάκη.
Αρης Σ. (Κουκουδάκης Στ.): Κουκάκης, Λιάσκας, Ράπτης, Στεφανίδης, Παπανικολόπουλος, Καπάνταης, Κακούρης, Μαστοράκης, Κουτουλάκης,
Καζάκος, Χριστοδουλάκης (αρχική 11άδα), Νικολακάκης, Κοκολαντωνάκης, Αρχοντάκης, Λίγγος, Ροκάκης.
Νέοι Χανίων (Κτενιαδάκης Σπ.): Κορωνάκης Γ., Στεφανίδη, Μαραγκουδάκης, Σταυρίδης, Γναφάκης, Κοκάκης Β., Στρατινάκης, Παπαδάκης Μ., Σκούρτης, Ζίκο, Κοντορινάκης (αρχική 11άδα), Κορωνάκης Δ., Κορωνάκης Κ., Παρασκευούδης,
Χρυσός, Ψαρράς.

Τζούνιορ
19η Αγωνιστική
Δόξα - Ιδομεν.2008 1-0 (Κληρονόμος)
Κρ.Αστήρ - Ποσειδών 0-3 α.α. (υπήρχε πρόβλημα με τα δελτία του Κρ.Αστέρα).
ΑΟ Χανιά - Κισαμικός 2-3 (Χαλκιαδάκης 2 - Ξανθουδάκης Μ. 2, Λουβιτάκης)
ΑΟΔΑ - Ηρακλής Ν. 8-0 (Κουτσάκης 2, Καβράκης 2, Κουτουλάκης 2, Τσιμπρικίδης, Γρηγοράκης)
Ακ.Ν. Κυδωνίας - Τιτάν 7-1 (Μαρκάκης 3, Κουρομιχελάκης 2, Μπελώνης, Ζουμαδάκης - Ματζοράκης Ι.)
Πλατανιάς - Νέοι Χανίων 4-5 (Μουντάκης 2, Πρεκατσάκης, Σταφυλαράκης - Λέκκας 3, Μαστραντωνάκης, Τζανάκης)
Ελ.Βενιζέλος - Αστέρας Χ. 5-5 (Τζεγιαννάκης 3, Βίλα 2 - Κίτσο 2, Σφυρής, Μετζιδάκης, Μελάκης)
Αρης Σ. - Πανακρ/κός 3-3 (Αναστασόπουλος 2, Πισσαδάκης - Περράκης, Καλλέργης Γ., Γκαγκάκης Β.)
Ιωνία 2000 - Ικαρος Τ. 13-0 (Αμαραντίδης Α. 5, Αμαραντίδης Γ. 3, Στυλιανάκης 2, Ιμέρι 2, Νταμαδάκης Δ.)
Μινώταυρος - ΑΕ Κυδωνίας 4-2 (Μποντούρι 2, Φροσινάκης, Σταυρουλάκης - Αναγνωστόπουλος, Αρτζίδης)

21. Τιτάν 3 17-98
Σημ.: Η ΑΕ Κυδωνίας έχει -5 βαθμούς ενώ οι ομάδες με συν αγώνα παραπάνω αφού δεν έχουν κάνει ακόμα το ρεπό τους.

Προτζούνιορ
Ημιτελικοί
Δόξα - Πανακρωτηριακός 5-2
Ποσειδών Τσ. - Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 1-2
Αν και προηγήθηκε με τον Κουτσουδάκη στο 5' η ομάδα του Ποσειδώνα η Ακαδημία Ν.Κυδωνίας στα τελευταία λεπτά του α' ημιχρόνου έκανε την ανατροπή με γκολ του Καραχάλιου Αγγ. (18') και του Γεωργιλαδάκη Ι. (20').
Στο β' ημίχρονο δεν άλλαξε κάτι παρά τις προσπάθειες του Άρη και την βοήθεια του διατητή (δεν έδωσε δυο καταφανέστατα πέναλτι υπέρ του Ποσειδώνα) και έτσι η Ακαδημία Ν.Κυδωνίας πήρε το εισιτήριο για τον Σαββατιάτικο τελικό στο Καλτσέτο.